Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Notka organizacyjna + trailer Vampire Knight Guilty

Notka organizacyjna + trailer Vampire Knight Guilty

Witam na stronie poświęconej mandze i anime Vampire Knight! Założyłam tego bloga ponieważ nie widziałam aktualnych stron poświęconych temu pięknemu dziełu. Będę tutaj pisała o najnowszych odcinkach drugiej serii Vampire Knight Guilty, najnowszych rozdziałach mangi itp. rzeczach. Mam nadzieję, że spodoba wam się blog i będziecie często tutaj zaglądać.
Jeśli ktoś chce pomóc w rozwinięciu strony niech pisze na mój e-mail: marta2211@tlen.pl
Pierwszy odcinek drugiej serii Vampire Knight Guilty zostanie wyemitowany 6 października o 1 w nocy w Japonii. Mam nadzieję, że kilka godzin po jego emisji odcinek zostanie wrzucony do internetu. Jeśli się tak stanie od razu Was poinformuję.
Od kilkunastu dni możemy oglądać trailer najnowszego sezonu. Obydwie piosenki będą najprawdopodobniej openingiem i endingiem anime.
Pierwszą z nich jest utwór "Rondo" śpiewany przez ON/OFF oraz piosenka "Suna no Oshiro" śpiewana przez Kanon Wakeshimę.

To wszystko na dzisiaj. Następny news będzie najprawdopodobniej poświęcony najnowszemu docinkowi. Tak więc do zobaczenia w przyszłym tygodniu :)

Mari 29/09/2008 17:09:53 [Powrót] KomentujCredits
Layout by: Mari
Html: Mari
Powered by: Blog4u.pl

;
2008
Wrzesień